Прикажувам 1–12 од 47 резултати

Philips FC9350/01 Правосмукалка 1800W

478 ден
Philips FC9350/01 Правосмукалка Боја Црна Моќност на моторот 1800 W Вшмукувачка моќ 350 W ниво на бучност 82db Собирање на прашина без кеса во сад EPA 10 филтер Капацитет на садот за прашина 1 5л Телескопска цевка Радиус на користење 9м Должина на кабел 6м Додатоци: Стандардна Четка Мала четка

ST CF-150M2 Superior Technology Хоризонтален замрзнувач

8.999 ден
ST CF-150M2 Superior Technology Хоризонтален замрзнувач Капацитет 142л Механички контроли ЛЕД Дисплеј Прилагодување на температурата со термостат Лесен ентериер за чистење A+ енергетска класа Димензии 73x52.3x85 цм

ST GUSTO 60 Superior Technology Аспиратор со оџак

3.199 ден
ST GUSTO 60 Superior Technology Аспиратор со оџак INOX Контрола со притискање на дугме 3 степени на брзина 650м/3 на час 1 Мотор 1 Вентилатор Тотална моќност 190W Светло 2x25W Халогено осветлување 120мм отвор Филтер Алуминиумска касета Бучност: 56dB Димензии: 60 цм

ST Classico 60 WHITE Superior Technology Традиционален аспиратор

2.019 ден
ST Classico 60 WHITE Superior Technology Традиционален аспиратор Бел 60цм Капацитет на вовлекување 450 м3/ч 2 Мотори 2 Вентилатори Осветлување со халогена светилка 1x 28W механички контроли траен алуминиумски филтер кој се пере бучност 48 дб Моќност на мотор 190W Димензии: 60x47x13 цм

TELEFUNKEN TFR 287S Фрижидер со долна комора

17.390 ден
TELEFUNKEN TFR 287S Фрижидер со долна комора сребрена боја No Frost Frost Free технологија дел за одржување 202л No Frost само во замрзнувачки дел 70л стаклени полици реверзибилна врата бучност 42dB А+ енергетска класа Димензии 180x54x61 цм

HANSA FCCW58203 Електричен стаклокерамички шпорет 50цм Бела боја

14.099 ден
HANSA FCCW58203 Електричен стаклокерамички шпорет 50цм Бела боја 4 зони на готвење ЛЦД Дисплеј со електронски тајмер Капацитет 62 литри 8 функции на рерната Вентилатор во рерната Термостат Грил функција горен греач 900W долен греач 1300W емајл лесен за чистење двојно стакло на вратата А енергетска класа Димензии 50x85x60 цм

MIDEA WQP8-7636-S Самостоечка машина за миење садови

12.995 ден
MIDEA WQP8-7636-S Самостоечка машина за миење садови Сребрена боја 45 цм 9 комплети 5 програми (Автоматска 45-65 Нормална 55 Еко 50 Брза 40 и програма за стакло 40) 4 температури Половично полнење електронска контрола заклучување од деца горна кошница која може да се сетира дополнително горна и долна прскалка А+ енергетска класа Бучност: 49dB(A) самочистечки филтер anti flow омкенувач за вода Димензии 45x60x84 5 цм

INDESIT IWC 81283 C ECO EU.M

14.499 ден
• Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР • Бела • 8кг • 1200 вртежи • 3 потенциометри на контролната табла • Eco time • Бучност 50дб • А+++ енергетска класа • 16 програми • тајмер за одложено перење • Ani flow систем против прелевање вода • Димензии 60x60x85цм

ST IHS-2000S

1.599 ден
• Superior Technology • Индукциско стаклокерамичко решо • 2000W • ЛЦД Дисплеј • Siemens IGBT 15A • 10 нивоа на моќност • Заштита од прегревање • Автоматско исклучување за 1 минута ако нема сад

ST 7550BA Superior Technology

4.899 ден
• Мини електричен шпорет • црн • 40 литри рерна • 3 електрични рингли • 1200W • 750W + 450W • Врата со двојно стакло • Регулација на јачината на ринглите на 3 температурни нивоа • тајмер • термостат • горен и долен греач во рерната • вклучена тава

HANSA BOEW68481

12.499 ден
Вградна фурна, Бела, Голем ЛЦД Дисплеј, Електронски тајмер, Push Pull копчиња на вовлекување, 8 функции, Грил Турбо Вентилатор, Телескопски водилки, горен и долен греач, 65 литри капацитет, светло во рерната, тројно стакло на вратата Самочистечка фурна со пареа- аквализа, Вклучени 2 тави за печење, А енергетска класа, Димензии 60x60x57.5 цм

ST ESH60SHVRK Superior Technology Електричен шпорет со капак 60×60цм

10.999 ден
ST ESH60SHVRK Superior Technology Електричен шпорет со капак 60x60цм сребрена боја ТУРБО Вентилатор Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology 4 електрични рингли(1 ТУРБО загревачка електрична рингла 14.5 цм) светло во рерната термостат 1 тава + 1 решетка А енергетска класа