Прикажувам 1–12 од 732 резултати

Show sidebar

Држач за лаптоп со систем за ладење Nitro Cool 1, до 17“, USB хаб 2 портен

389 ден
Погоден за лаптопи со дијагонала на екран од 8“ до 17“. Ергономски дизајн за идеална положба на рацете при работа, со можност за поткревање на задниот дел за додатни 2cm висина. Изработен од дебела ABS пластика, од горната страна од дебела црна метална алуминиумска мрежа. Алуминумската мрежа е изработена со вдлабнатини кои спречуваат лизгање на лаптопот/таблетот од површината. Пластистична релјефна Нитро налепница во долниот дел спречува лизгање на лаптопот/таблетот од површината. 2 LED диоди во сина боја за дискретно осветлување. Вграден 2-портен USB hub. Уредот се напојува од самиот лаптоп преку USB портата и останува уште една слободна USB порта за приклучување на дополнителен уред. USB кабел е вклучен во пакувањето. Kопче за вклучување/исклучување на вентилаторот. Квалитетниот вентилатор со големина од 12cm прави добро ладење на лаптопот од долната страна и е гарантиран негов долг животен век. Работи со брзина од 1000-2500 ротации во минута. Произведува ниско ниво на шум од 8db. Уредот е погоден за држење во скут (за да не биде лаптопот директно во допир со нозете) или на маса. Повеќе жлебови за исфрлање на топлиот воздух. Опција да се вгради поголем вентилатор или додатни вентилатори под мрежата. Тело на држачот: ABS (O-10) пластика Горна страна: алуминиумска мрежа. Налепници: водоотпорна мрсна хартија + смола. Вентилатор Димензии: 12cm x 12 cm x 2,5cm. Број на вртежи: 1000 - 2500 вртежи/мин. Проток на воздух: 48 CFM Шум: 8db. Димензии Ширина: 37cm Должина: 29,5cm Висина: 5,5cm + 2cm опционално. Тежина 770 гр. Напојување 5V од USB порта. USB хаб 2 портен

ASUS TUF-GTX1650-4GD6-P-GAMING

11.999 ден
ASUS TUF-GTX1650-4GD6-P-GAMING – Bus type PCI Express 3.0 x16 – Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX 1650 – Memory: 4 GB

ST индукциско стаклокерамичко решо IHS-2001S

1.583 ден
ST IHS-2001S Superior Technology Индукциско стаклокерамичко решо 2000W ЛЦД Дисплеј Siemens IGBT 15A 10 нивоа на моќност Заштита од прегревање Автоматско исклучување за 1 минута ако нема сад

Zvucnik Bluetooth BTS15/ V8 Black

981 ден
New Portable V8 Wireless Bluetooth Speaker Specification : Types of : Bluetooth Speaker Colour : black,blue,red,army green Connection method : Bluetooth connection Frequency Range : 100HZ-20KHZ Power supply : Built-in lithium battery Extended storage : 32GB Effective distance : 10 m Shell material : plastic Speaker adjustment method : button Physical dimension : 155 x 73 x 130mm Interface Type : USB Output Power : 8W Channel : 2 Bluetooth protocol : 4.1 Features : Voice prompt, card, radio, call function, NFC function Display : no Is there a radio function? : Have Product weight : 0.55 (KG) Battery capacity : 1200AMH Signal to noise ratio : ?75dB Play time : 6 hours Number of speakers : 2 Operation method : button Play format : MP3 Support format : TF card Box material : plastic

Philips BRI955/00 Lumea Prestige IPL

26.799 ден
Philips BRI955/00 Lumea Prestige IPL Боја Бело Розева безжична употреба 450 000 lamp flashes додатоци за тело лице и за чувствителни делови спречува повторно раснење на влакна 5 мода на работа сигурен и ефективен и на чувствителните делови UV филтер SenseIQ SmartSkin сензор

ST TX3-H Superior technology 4K Android Box

4.269 ден
ST TX3-H Superior technology 4K Android SMART Computer Android 9.0 CPU: Amlogic S905x3 Quad Core ARM Cortex A53 @2GHz GPU: Penta-core Mali-450MP GPU @ 750MHz 4K video playing 4GB DDR3 Memory 64GB ROM Memory Hardware decoding to 4K/2K Bluetooth DLNA HDMI 2.0 3x USB2.0 Wifi LAN RJ45 DC 5V Remote controller Black color

Tefal FF215D30

4.654 ден
Tefal FF215D30 Фритеза Боја инокс-црна Моќност 1475W Капацитет за продукти 1кг Капацитет за масло 1.8 л Термостат капак со прозорец Тајмер Термо изолаторска обвивка Температура 150-190 степени

SAMSUNG AR35 серија AR12TXHQASINEU/SAMSUNG AR12TXHQASIXEU

27.500 ден
SAMSUNG AR35 серија AR12TXHQASINEU/SAMSUNG AR12TXHQASIXEU Инвертер клима уред Скриен ЛЕД Дисплеј 12000BTU Капацитет на ладење 3.5KW Капацитет на греење 3.8KW SEER 6.1 kWh SCOP 3.9 kWh EER на ладење 2.9 kWh COP на греење 3.5 kWh ДИГИТАЛЕН КОМПРЕСОР МОТОР Капацитет на одвлажнување 1.2л/ч Брзо ладење - Fast cooling technology HD filter Турбо мод Комфорт мод Вентилатор мод Самочистење Двостепено ладење Тајмер Авто рестарт Работна температура греење -15/+24 Работна температура ладење -10/+46 Бучност вантрешна единица мин. 22dB/ макс. 37 dB Бучност надворешна единица 55 dB Тип на гас R32 Идеална за простории до 40м2 Енергетска класа А++ на ладење/А на греење Димензии внатрешна единица 800x285x194 мм Димензии надворешна единица 720x495x270 мм P/N: AR12TXHQASINEU

Xiaomi Mi Air Purifier PRO

9.999 ден
Xiaomi Mi Air Purifier PRO Паметен прочистувач за воздух со WiFi OLED дисплеј Ласерски сензор за честички Проток на воздук CADR3 – 500m3h 3 слојна филтрација Најдобри резултати за соби од 30 до 60м2 Тежина 9.7 кг Димензии 260 x 260 x 735 мм

ST FH-06HVNP Ексклузивна Вeртикална/Хоризонтална Греалка

999 ден
ST FH-06HVNP Superior Technology Ексклузивна Вeртикална/Хоризонтална Греалка Два мода на физичко поставување - легната и исправена 2000W 2 нивоа на греење 1000/2000W заштита од прегревање прилагодлив термостат светлосен индикатор интегрирана рачка

ST PN-2500 2.5KW Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид

3.000 ден
ST PN-2500 Superior Technology 2.5KW Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид Бела боја 2 степени на работа (1 kW/2 kW) Алуминиумски греач Метално куќиште Безбедносен термостат Димензии: 885x75x400 мм