Прикажувам 1–12 од 46 резултати

FIELDMANN FZN 2305-E

2.499 ден
FIELDMANN FZN 2305-E Електрични ножици за сечење жива ограда Зелена боја Моќност 550W Должина на сечење 460мм Дијаметар на сечење 16мм Сигурносен прекинувач 1500 вртежи во минута

Philips XC8349/01 Рачна правосмукалка

46.590 ден
Philips XC8349/01 Рачна правосмукалка Боја црна 3 во 1: Правосмукалка Рачна правосмукалка чистење со вода PowerCyclone 10 PowerBlade digital motor Капацитет на садот за вода 0.28л Собирање на прашина во сад Капацитет на садот 0.6л интегрирани додатоци ЛЕД светло на четката мини турбо четка Батерија Li-Ion 25.2V Користење 80 мин 28 мин на Турбо

Philips BRI955/00 Lumea Prestige IPL

25.599 ден
Philips BRI955/00 Lumea Prestige IPL Боја Бело Розева безжична употреба 450 000 lamp flashes додатоци за тело лице и за чувствителни делови спречува повторно раснење на влакна 5 мода на работа сигурен и ефективен и на чувствителните делови UV филтер SenseIQ SmartSkin сензор

ST MTG-800XA Superior Technology Мал Грил тостер

848 ден
ST MTG-800XA Superior Technology Мал Грил тостер за 2 тостови одеднаш 800W Црн/Инокс нелепливи грил плочи индикатор за работа во црвена боја заклучување на грил плочите

Beurer GERMANY HC 25 Компактен фен за коса

848 ден
Beurer GERMANY HC 25 Компактен фен за коса Travel серија црна боја со рачка на преклоп 1600W со Јонизација 2 брзини и 2 температури концентратор копче за ладен воздух ергономска рачка компатибилен со 110/120/220/240V за различни континенти отстранлив филтер заштита од прегревање

Gorenje HS 110 BK

1.607 ден
Gorenje HS 110 BK Пегла за коса Боја: Црна 55 W IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор Кабел кој се ротира 360 Подвижни керамички плочки Должина на плочките: 110 mm Едноставно електронско управување LCD дисплеј Континуирана регулација на температурата Заклучување Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Должина на кабелот:1 8 m

Philips STH3000/20 освежувач за облека

2.549 ден
Philips STH3000/20 Освежувач за облека на пареа Боја темно сина Компактен и на преклопување 1000W спремен за користење за 30 сек ги отстранува мирисите и ја освежува облеката го уништува бактериите регулирачка пареа 20г/мин 100мл резервоар за вода должина на кабел 2м

Tefal ZC600138 Соковник

12.799 ден
Tefal ZC600138 Соковник Боја Бела 150W Соковник со бавно цедење се цеди 35% повеќe сок 30% повеќе витамин C и 75% повеќе антиоксиданти од центрифугалниот соковник 2 сада за сок по 0.8л лесен за чистење 1 брзина сад за отпад систем против капење

Tefal FF215D30

3.824 ден
Tefal FF215D30 Фритеза Боја инокс-црна Моќност 1475W Капацитет за продукти 1кг Капацитет за масло 1.8 л Термостат капак со прозорец Тајмер Термо изолаторска обвивка Температура 150-190 степени

TEFAL PURE AIR PT3030F0 Прочистувач на воздух

10.999 ден
Уништуба 99.99% од бактериите и микрочестичките Капацитет 300м3/ч За простории до 120м2 Четиристепена филтрација (Предфилтер ХЕПА филтер антиалергсики филтер специјален филтер) Контрола на квалитетот на воздухот со помош на ЛЕД индикатори Тајмер 4 брзини на работа Инидкатор за замена на филтер Автоматски режим на работа - дење и ноќе Индикатор за загаден воздух Заштита од деца Димензии ВxШxД 52x36x12 цм