Прикажувам 1–12 од 25 резултати

Show sidebar

Philips SHB3075BK/00

3.000 ден
• Bluetooth stereo headset • black • Wireless control and enjoyment of music and calls • Flat folding design for

Modecom MC-823 RANGER Gaming Headphones with microphone

579 ден
• Frequency response: 20 – 20000 Hz • Impedance: 32 Ohm at 1khz • Maximum power input: 30 mW •

Nitro N-BT phones 1 блутут 5+EDR компактни слушалки со микрофон/MP3 плејер/FM радио

1.300 ден 650 ден
Со вграден микрофон, високо-квалитетни звучници за бас и високотонци, MP3 плејер од MicroSD картичка. Се склопуваат за полесен пренос. High Definition кристално чист звук. Филтер за ехо и бучава. Преку AUX 3,5мм звучен приклучок можете да ги поврзете и жичано на уредот. Гласовни пораки за статус на слушалките. Hands-free функција за мобилен телефон. Читање на повикувач од мобилен телефон.