Showing all 5 results

Show sidebar

HP 255 G7, 2D232EA

30.200 ден 27.500 ден
15.6 FHD/Ryzen 5-3500u quad/8 GB/256GB M.2 SSD/AMD Radeon Vega 8 Graphics/NO ODD/FREE-DOS/Dark ash

HP 255 G7, 2D232EA

30.200 ден 27.500 ден
15.6 FHD/Ryzen 5-3500u quad/8 GB/256GB M.2 SSD/AMD Radeon Vega 8 Graphics/NO ODD/FREE-DOS/Dark ash

Користен Android таблет ASUS MeMO Pad HD 7 (ME173X)

10.400 ден 2.390 ден
Одличен таблет погоден за мултимедија, читање или игри за деца. Display IPS LCD 7.0 inches 800 x 1280 pixels, 16:10

Користен Android таблет Acer Iconia One 7 B1-730 + подарок футрола за 7″ таблет

6.200 ден 2.990 ден
Одлично сочуван таблет погоден за мултимедија, читање или игри за деца. IPS LCD Display 7.0″ 800 x 1280 pixels 16:10