Се прикажуваат сите 9 резултати

N-BT SPEAKER 3 Премиум БТ Звучник + плејер + FM радио со слот за мобилен

890 ден
Вграден Expanded Bxs за басовите и плејер од Micro SD/TF картичка или USB flash стик. Дијаметарот на звучниците од 45mm.

Nintendo Switch Lite Console Gray

14.990 ден
Designed specifically for handheld play—so you can jump into your favorite games wherever you happen to be. Dedicated to handheld play20.09.2019 : The system for gamers on the go. The Nintendo Switch Lite is designed specifically for handheld play—so you can jump into your favorite games wherever you happen to be. Better together: Multiplayer gaming optionsLocal wirelessLink up to eight Nintendo Switch and Nintendo Switch Lite systems together to play multiplayer games anywhere. Online playTeam up or face off with others online** in compatible games with a Nintendo Switch Online membership.

Xiaomi Mi Box S Smart 4K UltraHD Set-top Box

4.699 ден
Xiaomi Mi Box S Smart 4K UltraHD Set-top Box CPU:ARM Cortex A53 up to 2GHz Quad-core 64-bits GPU: Mali-450 2GB/8GB WIFI Bluetooth: 4.2 Google Cast Netflix PFJ4086EU

Паметен часовник Nitro Smart Watch N-1, 1.48inch LED екран, повикување на броеви, примање на повици, читање на пораки, педометар, мониторинг на спиење, нотификации, аларм

990 ден
потсетник за одмор и вода, календар, калкулатор, пуштање на музика, далечинско сликање, стоперица, мерач на висина (опционално), термометар (опционално), мерач на притисок (опционално)

Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 4 Health & Sports Tracker + gift-box + украсна торбичка од Нитро Компјутери

980 ден
Ултра-модерен паметен часовник Nitro N-Smart Watch 4 Health&Sports Tracker со неверојатни функционалности и убав дизајн. Бидете кул и во тренд.

Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 5 Health & Sports Tracker + gift-box + украсна торбичка

980 ден
Ултра-модерен паметен часовник Nitro N-Smart Watch 5 Health&Sports Tracker со неверојатни функционалности и убав дизајн со пијано финиш. Бидете кул

Nitro N-Smart Bracelet 1 Health&Sports Tracker + gift box + украсна торбичкa

690 ден
Кул алка за следење на здравјето и активностите. Со неверојатни функционалности и пријатна за вашата рака. Бидете кул и во