Прикажувам 1–12 од 22 резултати

Show sidebar

Гејмерско Глувче FANTECH G13 Rhasta II Pro Gaming Mouse

999 ден 499 ден
Технички карактеристики: Интерфејс: USB Тип на сензор: Оптички Максимална резолуција на сензор: 2400DPI Копче за менување DPI Копчиња: 3 копчиња

Гејмерско Глувче FANTECH G10 Gaming Mouse

880 ден 440 ден
Технички карактеристики: Интерфејс: USB Тип на сензор: Оптички Максимална резолуција на сензор: 2400DPI Копчиња: 3 копчиња + 1 scroll wheel/копче

SPEED LINK Little Unicorn Mouse & MousePad слатко еднорог глувче и подлога

820 ден 589 ден
PS/2 или USB приклучок. Подлогата е гумирана од долната страна. Три копчиња и тркало за скролување во средината. Специјална форма

Genius NX-7015, Wireless ergonomic mouse

561 ден
Sensor engine: Blue Eye, Color: Iron grey Metallic, Number of buttons: 3 (left, right, middle button with scroll), RF frequency: