Прикажувам 1–12 од 47 резултати

Show sidebar

ST TX3-H Superior technology 4K Android Box

4.269 ден
ST TX3-H Superior technology 4K Android SMART Computer Android 9.0 CPU: Amlogic S905x3 Quad Core ARM Cortex A53 @2GHz GPU: Penta-core Mali-450MP GPU @ 750MHz 4K video playing 4GB DDR3 Memory 64GB ROM Memory Hardware decoding to 4K/2K Bluetooth DLNA HDMI 2.0 3x USB2.0 Wifi LAN RJ45 DC 5V Remote controller Black color

Xiaomi Mi Air Purifier PRO

9.999 ден
Xiaomi Mi Air Purifier PRO Паметен прочистувач за воздух со WiFi OLED дисплеј Ласерски сензор за честички Проток на воздук CADR3 – 500m3h 3 слојна филтрација Најдобри резултати за соби од 30 до 60м2 Тежина 9.7 кг Димензии 260 x 260 x 735 мм

Levenhuk LabZZ MT2 Microscope & Telescope Kit 69299

3.999 ден
Levenhuk LabZZ MT2 Microscope & Telescope Kit 69299 Сет Телескоп и Микроскоп со вклучен основен експериментален сет Микроскоп: Монокулар Зголемување: 75х-900х Позадинско LED осветлување Напојување: 2АА Батерии Телескоп: Окулар: H12.5mm (50x)-18mm (35x) Дијаметар на леќа: 50mm Фокусна должина: 500mm Алумински трипод Доживотна гаранција Транспортни димензии: 860?230?100mm Тежина на транспортно пакување: 1.688 грама P/N: 69299

ASUS Bluetooth Dongle USB-BT400 USB 2.0 BlueTooth 4.0

499 ден
ASUS Bluetooth Dongle USB-BT400 USB 2.0 BlueTooth 4.0 Advanced Bluetooth 4.0 adapter backward compatible with Bluetooth® 2.0/2.1/3.0 up to 10m range in free space Enables wireless communication with Bluetooth-enabled computers printers phones headsets speakers keyboards controllers and more Bluetooth Low Energy technology for energy-saving wireless connectivity Highly portable ultra-small design

GAMING Столица WARRIOR

9.999 ден
GAMING Столица WARRIOR Black with Red color Максимална тежина до: 150kg unfolding (up to 160°) Број на ногарки: 5 height: 135cm(maximum) width: 70cm seat width: 38cm материјал: екокожа

Продолжен кабел сo 6 приклучоци и пренапонска – 1,5m | Commel

640 ден
Преносен приклучок со шест приклучоци 16 A 250 V ~ 3500 W со пренапонска заштита (H05VV-F 3G1,5 / 1,5 m)

Блутут 5+EDR премиум слушалки со микрофон/MP3 плејер/FM радио Nitro N-BT Phones 3 OPUS

1.790 ден
Блутут 5+EDR премиум слушалки со микрофон/MP3 плејер/FM радио Nitro N-BT Phones 3 OPUS од висока класа, со вграден микрофон, високо-квалитетни звучници за бас и високотонци, MP3 плејер од MicroSD картичка и вградено FM радио. Ексклузивен подарок за музичките фанови и своите сакани. Екстра големи перничиња коишто го покриваат целото уво за гарантирано слушателско искуство. Боја: црна, бела Најнов Bluetooth V 5.0 стандард, компатибилни и со постарите Bluetooth стандарди Вграден 120Mhz RISC MCU и 120MIPS Kalimba DSP, за квалитетно процесирање на музиката и јасна гласовна комуникација со корисникот High Definition кристално чист звук со басови и високотонци Квалитетен звук со филтер за ехо и бучава Слушање на музика од било кој уред со Bluetooth, мобилен телефон, таблет, компјутер, MP3/MP4 плејер Преку AUX 3,5мм звучен приклучок можете да ги поврзете и жичано на уредот Кул релјефен панел за контролирање на музиката преку копчиња oд слушалките Контролирање на камера преку копчиња oд слушалките Оригинален микрофон од Јужна Кореја Гласовни пораки за статус на слушалките Hands-free функција за мобилен телефон Читање на повикувач од мобилен телефон - ако е поврзан со мобилен телефон, го чита телефонскиот број кој повикува и корисникот може да одговори на повикот преку самите слушалки Одговарање на повиците со стискање на копче за одговор или гласовно одговарање (дигање на слушалка) Одбивање на повик на мобилен телефон, со стискање на копче за одговор или гласовно одговарање Вртење или повторно вртење на последно повиканиот број на мобилен телефон Можност за поврзување со два мобилни телефони истовремено Се растегнуваат од двете страни за поголеми димензии Се склопуваат од двете страни за полесен пренос Спецификација: 5 BT + EDR Профил: A2DP 1.2, AVRCP 1.4, HSP 1.2, HFP 1.6, SPP, HID Фреквенциски ранг: 10HZ-28Khz Чувствителност: 106dB Пренос на звукот без загуби на далечина од: 20 метри Редукција на бучава: CVC 6.0 Капацитет на батерија: 450mAh Импеданса: 32? Разговор: 12 часа Слушање на музика: 10 часа Во мирување: 15 дена Димензии на слушалките: 20 x 20 x 8 cm се растегаат и се склопуваат на двете страни Тежина: 36 g Сертификати: CE, FCC, RoHS Гаранција: 90 дена Со гифт-кутијата добивате гратис: Македонско упатство за користење USB кабел за полнење од USB Порт 3.5mm до 3.5mm аудио кабел за жичано користење

Selfie Stick Bluetooth Mirror green

219 ден
Nitro InoxColor BT Selfie Stick e квалитетен блутут држач (стап) за мобилен телефон / дигитална камера, кој овозможува да се сликате самите себеси. Изработен е од челична инокс цевка и гумирана пластика во долниот дел. Има вградена Li-Ion батерија која овозможува безжично BlueTooth поврзување со сите Android телефони и сите модели на iPhone. Цевката има специјален жлеб кој спречува ротација на стапот. Држачот овозможува подесување на позицијата по 2 оски. Се поврзува со мобилен телефон преку bluetooth. На рачката има копче со кое сликате. На предниот дел на држачот се монтира огледалце преку кое се ориентирате што сликате. Одговара за големи телефони до 6,5`` и сите други помали смартфони, таблети, камери. На врвот на стапот може да се монтира било која дигитална камера со стандарден навој. Со користење на функцијата на тајмер можете да се сликате самите. Карактеристики: 7 сегменти за подесување на должината. Должина: 235 - 1100mm. Држачот се растега до: 13,5cm ширина (дополнително отворен од едната страна за уште подолги уреди) и 9,5cm висина. Материјал: инокс челик + гумирана пластика. Тежина: 162gr.