Прикажувам 1–12 од 51 резултати

Продолжен кабел сo 6 приклучоци и пренапонска – 1,5m | Commel

640 ден
Преносен приклучок со шест приклучоци 16 A 250 V ~ 3500 W со пренапонска заштита (H05VV-F 3G1,5 / 1,5 m)

Блутут 5+EDR премиум слушалки со микрофон/MP3 плејер/FM радио Nitro N-BT Phones 3 OPUS

1.790 ден
Блутут 5+EDR премиум слушалки со микрофон/MP3 плејер/FM радио Nitro N-BT Phones 3 OPUS од висока класа, со вграден микрофон, високо-квалитетни звучници за бас и високотонци, MP3 плејер од MicroSD картичка и вградено FM радио. Ексклузивен подарок за музичките фанови и своите сакани. Екстра големи перничиња коишто го покриваат целото уво за гарантирано слушателско искуство. Боја: црна, бела Најнов Bluetooth V 5.0 стандард, компатибилни и со постарите Bluetooth стандарди Вграден 120Mhz RISC MCU и 120MIPS Kalimba DSP, за квалитетно процесирање на музиката и јасна гласовна комуникација со корисникот High Definition кристално чист звук со басови и високотонци Квалитетен звук со филтер за ехо и бучава Слушање на музика од било кој уред со Bluetooth, мобилен телефон, таблет, компјутер, MP3/MP4 плејер Преку AUX 3,5мм звучен приклучок можете да ги поврзете и жичано на уредот Кул релјефен панел за контролирање на музиката преку копчиња oд слушалките Контролирање на камера преку копчиња oд слушалките Оригинален микрофон од Јужна Кореја Гласовни пораки за статус на слушалките Hands-free функција за мобилен телефон Читање на повикувач од мобилен телефон - ако е поврзан со мобилен телефон, го чита телефонскиот број кој повикува и корисникот може да одговори на повикот преку самите слушалки Одговарање на повиците со стискање на копче за одговор или гласовно одговарање (дигање на слушалка) Одбивање на повик на мобилен телефон, со стискање на копче за одговор или гласовно одговарање Вртење или повторно вртење на последно повиканиот број на мобилен телефон Можност за поврзување со два мобилни телефони истовремено Се растегнуваат од двете страни за поголеми димензии Се склопуваат од двете страни за полесен пренос Спецификација: 5 BT + EDR Профил: A2DP 1.2, AVRCP 1.4, HSP 1.2, HFP 1.6, SPP, HID Фреквенциски ранг: 10HZ-28Khz Чувствителност: 106dB Пренос на звукот без загуби на далечина од: 20 метри Редукција на бучава: CVC 6.0 Капацитет на батерија: 450mAh Импеданса: 32? Разговор: 12 часа Слушање на музика: 10 часа Во мирување: 15 дена Димензии на слушалките: 20 x 20 x 8 cm се растегаат и се склопуваат на двете страни Тежина: 36 g Сертификати: CE, FCC, RoHS Гаранција: 90 дена Со гифт-кутијата добивате гратис: Македонско упатство за користење USB кабел за полнење од USB Порт 3.5mm до 3.5mm аудио кабел за жичано користење

Selfie Stick Bluetooth Mirror green

219 ден
Nitro InoxColor BT Selfie Stick e квалитетен блутут држач (стап) за мобилен телефон / дигитална камера, кој овозможува да се сликате самите себеси. Изработен е од челична инокс цевка и гумирана пластика во долниот дел. Има вградена Li-Ion батерија која овозможува безжично BlueTooth поврзување со сите Android телефони и сите модели на iPhone. Цевката има специјален жлеб кој спречува ротација на стапот. Држачот овозможува подесување на позицијата по 2 оски. Се поврзува со мобилен телефон преку bluetooth. На рачката има копче со кое сликате. На предниот дел на држачот се монтира огледалце преку кое се ориентирате што сликате. Одговара за големи телефони до 6,5`` и сите други помали смартфони, таблети, камери. На врвот на стапот може да се монтира било која дигитална камера со стандарден навој. Со користење на функцијата на тајмер можете да се сликате самите. Карактеристики: 7 сегменти за подесување на должината. Должина: 235 - 1100mm. Држачот се растега до: 13,5cm ширина (дополнително отворен од едната страна за уште подолги уреди) и 9,5cm висина. Материјал: инокс челик + гумирана пластика. Тежина: 162gr.

Selfie Stick Bluetooth Mirror pink

229 ден
Nitro InoxColor BT Selfie Stick e квалитетен блутут држач (стап) за мобилен телефон / дигитална камера, кој овозможува да се сликате самите себеси. Изработен е од челична инокс цевка и гумирана пластика во долниот дел. Има вградена Li-Ion батерија која овозможува безжично BlueTooth поврзување со сите Android телефони и сите модели на iPhone. Цевката има специјален жлеб кој спречува ротација на стапот. Држачот овозможува подесување на позицијата по 2 оски. Се поврзува со мобилен телефон преку bluetooth. На рачката има копче со кое сликате. На предниот дел на држачот се монтира огледалце преку кое се ориентирате што сликате. Одговара за големи телефони до 6,5`` и сите други помали смартфони, таблети, камери. На врвот на стапот може да се монтира било која дигитална камера со стандарден навој. Со користење на функцијата на тајмер можете да се сликате самите. Карактеристики: 7 сегменти за подесување на должината. Должина: 235 - 1100mm. Држачот се растега до: 13,5cm ширина (дополнително отворен од едната страна за уште подолги уреди) и 9,5cm висина. Материјал: инокс челик + гумирана пластика. Тежина: 162gr.

BarCode Scanner Symcode MJ-6709B 1D Laser Bluetooth Black with Stand

2.790 ден
Type - Bluetooth barcode scanner Light Source - 650nm Scan Rate - 100 scans/second Reading preciseness - 0.10mm(4mil) Interface - Bluetooth Battery - DC 3.7V,1000mA Li-ion battery Memory - 512KB Support OS - Microsoft Windows XP/7.0/8.0,Android, iOS. Reading Distance - 2.5-600mm(100%UPC/EAN) Barcode types - Codabar, Code 11, Code 93, MSI, Code 128, UCC/EAN-128, Code 39, EAN-8, EAN-13, UPC-A, ISBN, Industrial 25, Interleaved 25, Standard 25, 2/5 Matrix scan scope - 10mm-250mm Scanning angle - inclination angle 45?, Elevation angle 60? Bit error rate - 1/3million Power voltage - 5V Safety performance - CE & Rohs Accord with national level 2laser safety standards Dimension - 150mm*50mm*65mm Weight - 129g

BarCode Scanner Symcode MJ-2030 Handheld 1D USB Laser Wired+Wireless Black with Stand

2.490 ден
Features: 1.The barcode scanneris designed with two modes of 2.4G wireless transmission and USB wired transmission. 2.No need to install any app or software, easy to use; Enable keyboard entry once paired 3.Integrated 1800mAh rechargeable Li-Ion battery, the power adapter is included in the package 4.2.4Ghz wireless connetction, Signal Range of up to 10m 5.Compatible Operating Systems: Microsoft Windows XP/7/8/10 Specifications: CPU: ARM 7 72MHz Resolution: 4 mil Nominal Working Distance: 2.5~35cm Scan Width: 30mm Decode Mode: Single-Line Aiming Decode Rate:100 decodes per second Radio Range: 10m Visual Range Scan Mode: Manual mode Scanning Angles: Fanning: 30°; Horizontal: 75; Vertikal: 65° Light Source (Laser): Laser LED 650+/-20nm Battery:1800mAh lithium battery Supported Codes: Codabar, Code 11, Code 93, MSI, Code 128, UCC/EAN-128, Code 39, EAN-8, EAN-13, UPC-A, Industrial 25, Interleaved 25, Standard 25, 2/5 Matrix Compatible Operating Systems: Microsoft Windows XP/7/8/10 Outside dimension:15.8*9.6*6.8cm Weight:200g Shell material:ABS+PC