Прикажувам 1–12 од 65 резултати

Cable USB 2.0 AM to Type-C 1.8m Gembird

130 ден
USB 2.0 AM to Type-C cable (AM/CM), 1.8 m Allows you to connect your USB 3.1 device to any USB 2.0 port Perfect for connecting solid state drives, hard drives and other high speed peripherals High quality connectors with gold plated contacts Specification: Interface: USB 2.0, forward compatible with USB 3.0 and USB 3.1 Connectors: USB Type-C (male), USB 2 AM (male) Data transfer rate: up to 480 Mb/s Charging power output: max 3A (36W) Color: black Lenght: 1.8 m (6 ft)

USB A-B Micro kabel 1M,A Male-Micro 5pin Male RETAIL 0616320532888

150 ден
MS kabel micro USB 1m dujine. http://hr.ms-start.com/proizvodi/kabeli_usb-kabeli Osnovne karakteristike: Vrsta kabla: USB Konektori: Konektori: USB 2.0, USB AM, USB micro BM Duljina [m]: 1 Boja: crni

Smart Home 16A WiFi Шуко Утичница Platinet

990 ден
Далечински управувана 3680W WiFi утичница со распоред на активност. Максимална моќност 3680W (16А) Управување на работата на апаротот од секаде во светот Можност за местење на тајмер, распоред и други сценарија (на пр. во smart home систем активирање при движење во домот) Бесплатна Tuya / Smart Life апликација за Android и iOS Лесно за инсталирање и користење Поврзување со Google Home и Amazon Alexa Управување со глас при поврзаност со Google Assistant или Alexa Незапалив материјал за ваша безбедност Техничка спецификација Бежична мрежа: Wi-Fi 2.4GHz LED индикатор за состојба Тајмер за исклучување Влезен напон: AC 100-240V Макс. струја: 16А Макс. моќност: 3680W Фреквенција: 50 / 60 Hz За внатрешна употреба Работна температура: -10°C / 45°C Работна влажност: 80% Типови на безбедност: WEP64 / WEP128 / TKIP / CCMP (AES) За употреба на утичницата треба да ја симнете TuyaSMART апликацијата од Google Play или App Store Заштита: пренапонска, преоптоварување, висока струја, краток спој, пластични штитници (child shutter)