НАЈНОВИ ПРОИЗВОДИ
НОВИ
  • НОВИ
  • НАЈПРОДАВАНИ
  • ПРЕПОРАЧУВАМЕ

HDD 6TB WesternDigital Purple Surveilance

10.385 ден
HDD 6TB WesternDigital I.P. rpm 64MB Cache SATA-3 6.0Gb/s Purple Surveillance WD60PURZ

HDD 2TB WesternDigital Purple Surveilance

3.950 ден
HDD 2TB WesternDigital I.P. rpm 64MB Cache SATA-3 6.0Gb/s Purple Surveillance WD20PURZ

NB Lenovo IP Gaming 3 15IMH05 I5 8G 1T DOS , 81Y400C0RM

41.500 ден
NB Lenovo IP Gaming 3 15IMH05 I5 8G 1T DOS , 81Y400C0RM, 15.6FHD_IPS_AG_250N_60_N / CORE_I5-10300H_2.5G_4C_MB / 8 GB / 1TB_HD_5400RPM_2.5_7MM / SSD 240GB M.2 2280 SATA/GTX_1650_4GB_G6_128B / No ODD / FreeDOS / ONYX_BLACK / 2Y

MON 24 AOC E2470SWHE VGA, HDMIx2, E2470SWHE, 23,6“, 16:9, 1920×1080

5.599 ден
MON 24 AOC E2470SWHE VGA, HDMIx2, E2470SWHE, 23,6“, 16:9, 1920x1080, 250 cd/m2, 20.000.000:1, 170 °, 160 °, 3 ms, D-Sub, TCO 5.0, Boja crna, Postolje tilt, HDMIx2

Нитро N-SMET

Чест ни е да Ви ги понудиме нашите софтверски решенија и ќе ни биде посебно задоволство ако се решите за нивна имплементација во Вашата фирма.