Прикажувам 13–24 од 721 резултати

Show sidebar

N-EDUPC1 Половна десктоп конфигурација DualCore Intel Pentium E6300

6.900 ден
Опремете се за школската година на буџет со половните и спремни за употреба конфигурации на Нитро КомпјутериОпремете се за школската година на буџет со половните и спремни за употреба конфигурации на Нитро Компјутери, тестирани со школската платформа: CPU DualCore Intel Pentium E6300, 2x 2.8GHz MB ASRock G31DE (Gigabit Ethernet, 4x USB, 2x PS2, 1x DB9 Serial) GPU nVIDIA GeForce 9500 GT (1x VGA, 1x DVI-I) HDD 240 GB RAM 2GB DDR2 800MHz PSU Delux 500W

N-BT SPEAKER 4 FLAT Премиум БТ Звучник + плејер + FM радио со рачка за носење

1.600 ден 890 ден
Вграден Expanded Bxs за басовите и плејер од Micro SD/TF картичка или USB flash стик. Дијаметарот на звучниците од 45mm. Вграден прочистувач на шум, моќен засилувач на звукот и Expanded Bxs за супер низок бас ефект со богатсво на ниски тонови. Вграден плејер од задната страна со којшто можете да пуштате музика од Micro SD/TF картичка или USB flash стик. Вградена секундарна Li-Ion батерија за екстра долго репродуцирање на музика. Можност да се одговара на повици на мобилен телефон (дигање на слушалка или одбивање на повик), да се врти на телефон и да се разговара преку вградениот микрофон. Вградено FM радио за станици на 87.5-108MHZ(+-3DB)

N-BT SPEAKER 3 Премиум БТ Звучник + плејер + FM радио со слот за мобилен

1.600 ден 890 ден
Вграден Expanded Bxs за басовите и плејер од Micro SD/TF картичка или USB flash стик. Дијаметарот на звучниците од 45mm. Вграден прочистувач на шум, моќен засилувач на звукот и Expanded Bxs за супер низок бас ефект со богатсво на ниски тонови. Вграден плејер од задната страна со којшто можете да пуштате музика од Micro SD/TF картичка или USB flash стик. Вградена секундарна Li-Ion батерија за екстра долго репродуцирање на музика. Можност да се одговара на повици на мобилен телефон (дигање на слушалка или одбивање на повик), да се врти на телефон и да се разговара преку вградениот микрофон. Вградено FM радио за станици на 87.5-108MHZ(+-3DB)

Преносен звучник Nitro N-MINI јаболко, RMS 3W, вграден сабвуфер за длабоки басови и засилувач за високотонците

729 ден 369 ден
Гаџет за сите модерни луѓе и идеален подарок. Има изглед на јаболко и можност да се носи како привезок. Вграден сабвуфер за длабоки басови. Со отворање на звучникот се засилуваат високотонците. Вградена Li-Ion батерија за теоретски неограничено полнења. Се полни преку USB портот или адаптер со излез од DC 5V. USB кабел за полнење на батеријата и аудио кабел се вклучени во пакувањето. Вистинска музичка моќ: 3W. PMPO моќност: 380W. SNR: > 89db. Дијаметар на звучникот: 40mm. Димензии: 5,5 x 5,5 x 5 cm. Бои: сребрена, црвена, зелена, црна, розева.

Полнач за навигација за кола и камион

199 ден
Полнач за навигација за кола и камион 12V/24V GPS navigacija (Mini USB) 2A

Rakavici I-Glove за екран на допир

199 ден
iGlove touch-screen ракавици. Топли ракавици за работа на екран на допир. Работете на Вашиот мобилен уред без да почуствувате ладно надвор